Komentáře

1 Mrtin Mrtin | 26. srpna 2016 v 22:07 | Reagovat

Opět parádní díl. Začátek byla taková romantika pro ženy, společná plavba těch dvou po klidném moři. Romantické vzkazy na lístečkách, společné rituály. Nedivil bych se, kdyby na druhou stranu lístečku, na kterém byly otištěny rty Aileen, otisknul Michael ze srandy něco ze svého těla (nechám na představivosti).
No a pak přišlo něco pro mě. Michaelův otec! Nová postava v příběhu! Ten to tam pěkně bez ostychu rozjel! Doufám, že se tam neobjevil naposled. Co vím od Adélky, tak to byl pěknej despota. Tak uvidíme, co se ještě bude dít v dalších dílech.
Konec byla opět romantika, Michael a Aileen prostě drží spolu, ať se stane cokoliv a písnička se ke konci parádně hodila!

2 Adelle Adelle | Web | 26. srpna 2016 v 22:10 | Reagovat

[1]: Nebój, neobjevili se rozhodně naposledy. Však už jsou nově přidaní i s fotkou do sekce jednotlivých postav.
Ty tomu Josephovi nějak fandíš. :D
A co říkáš na maminku?

3 Mrtin Mrtin | 26. srpna 2016 v 22:15 | Reagovat

No Joseph bude pěknej perverzák, už jen jak se chová k Aileen odměřeně a pak ji najednou plácne po zadku.
Maminka je taková hodná slušná a očekávám, že ji Aileen určitě pojede navštívit, třeba jí řekne nějaké pikantnosti o Josephovi.
Jinak, schválně, napište, komu se Michael víc podobá, otci nebo matce?

4 Mrtin Mrtin | 26. srpna 2016 v 22:16 | Reagovat

Joseph je takový Džejár Juing z Dallasu

5 Nikola Nikola | 27. srpna 2016 v 11:33 | Reagovat

Ahoj Adélko, u této kapitoly sice ještě nejsem, ale samozřejmě mi neunikly komentáře u předchozí kapitoly...
Moc mě to mrzí a musím se přiznat, že už nevím, co si o podobných lidech myslet. I z vlastní zkušenosti, kdy jsem musela čelit něčemu podobnému, co navždy změnilo můj obsah blogu, můj přístup k němu, a bohužel také to, jak vnímám některé lidi. Když budu stejně upřímná, jako slečna či paní u předchozího článku, jeden důchodce, mě poslal s mými články jednoduše někam tím, že mi napsal: "Na pí*u blog, ty ku*vo zku***ná nedodělaná." Byl to trapas - nic jiného mě nenapadá, protože jsem u toho měla mamku, která nikdy nesouhlasila, abych blog měla - možná kvůli něčemu takovému? Netuším.
Každopádně - něco takového bych nikdy nikomu nenapsala, tak bych očekávala, že to nikdo nebude psát mně. Podívala jsem se na profil - mamka u toho byla a sama se divila, jak něco takového, může napsat někdo, komu je přes šedesát. Napsala jsem mu stejným metrem - dotyčnému jsem od plic napsala, co si o jeho komentáři myslím. Chtěla jsem svou reakci předejít podobným dalším komentářům. Netušila jsem, co tato moje reakce o měsíc později způsobí. (O MĚSÍC POZDĚJI - PROČ TAK POZDĚ?!) Já jsem myslela, že už je to vyřešeno - pro mě to skončilo okamžitým vzhlédnutím, kdo je autorem něčeho takového a zablokováním. To jsem ale netušila, co mě čeká za měsíc - toto byl vrchol všeho - naprosto nečekané a bolestné dodnes. Zablokovala jsem svou návštěvnici - smutné, ale jinak to po těch slovech nešlo - to mě bolelo.
Když jsem si myslela, že už je to za mnou - dohnalo mě to totiž až k tomu, že jsem chtěla smazat svůj blog, našla jsem odkaz na svůj blog pod odkazem na svůj blog - ask.fm, je pro mě ta nejstupidnější stránka na světě a já v ní najdu svůj blog - a obsah otázky a odpovědi, byla poslední kapka. Netuším, proč jsem svůj blog po tomhle nesmazala, ale změny na něm, mi pomohly. To nejhorší je za mnou a já se k tomu nevracím, zároveň se ale po tom všem, nemůžu vrátit k původnímu obsahu svého blogu - neustále bych si tím ty nepříjemnosti připomínala.

Takže po své vlastní zkušenosti, rozumím tomu, že nechceš pokračovat ve psaní - já jsem taky nechtěla pokračovat s blogem - už tady není nikdo, komu bych věřila - nemůžu věřit někomu, kdo po tak dlouhé době, co píšu svůj blog, nevěří mně. Na druhou stranu - nevdávej to - nic si z toho nedělej - vykašli se na to - takových lidí ještě bude, ale ty je můžeš zablokovat. Mně teď chodí reklamní komentáře a dokonce jsem si všimla už dřív, že mi píše někdo, kdo má stejnou IP adresu, ale pokaždé jiné jméno - proč, co je to za módu? Michael se musí obracet v hrobě z jiných věcí.

6 Zuzy Zuzy | Web | 27. srpna 2016 v 13:07 | Reagovat

Adelle, nic si z toho komentáře nedělej, prtože jestli to byl záměr, tě ranit, nebo nějak rozhodit, povedlo by se jí to. My víme, jak krásně o Michaelovi smýšlíš a proto jsme za tebe rádi!♥ Občas se někdo takový objeví, ale s těma dělám krátký proces. :-)

A teď k úžasnému dílu.. to jak tam Aileen s Mikem laškovala, úplně jsem ten jeho hlas slyšela, pohledy vše to bylo tak strašně živé, smyslné a kouzelné, než do doby kdy si tam přifrčekl Joseph..  starej čuňas s kuním ksichtem:-) Katjherina je světice, že to snáší, ho snaší a právě, že je Michael po ní, nese vše chudák tak strašně bolestně,bylo mi ho děsně líto, tuším, že ještě bude dělat potíže. Ale je krásný jak to Mikovi a Aileen klape, že ho odmítla opustit i když se za své slzy nejspíš styděl a nejen za ty, ale i za  Josepha, kterej jde jen p penězích. Držete se Miku a Aileen a drž se i ty Adelle♥ ! za prudiče posílejdo zadele :-))))

7 BS BS | 27. srpna 2016 v 16:15 | Reagovat

Hele Mrtine, co tim myslis, ze ten zacatek je romantika pro zeny. Jsem snad ja zena? :D :D A taky by me zajimalo, co by podle tebe mel Michael
obtisknout na druhou stranu papiru. Teda jako me neco napada...ale psat to tu nebudu, haha.

Ty jo Adus, tak jsem si uz tu tleskal radosti rukama, ze si zas budou ti dva zadelavat na potomka a ono nakonec nic.

No a pak zaclo rodeo, kdyz se v Neverlandu objevil "Dzejar", starej cunas a kuni ksicht v jednom (ty prezdivky, ktery jste pouzili pro Josepha me dostaly do kolen). Jsem zvedav, co peknyho nam otecko Joseph jeste predvede. Katherine je mi ale hodne lito, to jak je tam popsano, ze se citi sama a navic, jak kulha, chudera.

Pisnicka se k tomu konci fakt temer slovo od slova hodi.

A Michael je proste celej (nastesti) po mame. Jak chovanim, tak i vzhledem (i kdyz na fotkach v pribehu se to uz spatne posuzuje vzhledem k faktu, jak ho zmenilo vitiligo, stres atd.) - tim odpovidam i na dotaz od Mrtina.

8 Jeana Jeana | 28. srpna 2016 v 14:29 | Reagovat

Ahojky,💝
Tak nejprve k tvému úvodu. Upřímně, vyprdni se na závistivce a ignoranty, kteří neumí noc jinýho než házet jed na všechny strany, ale sami nesvedou ani za mák z toho, co ty.
A dílek? Jednoduše řečeno mazec. Ta romantika na začátku mě hezky pobavila. Úplně jsem se přesunula k nim, koukala jsem se s nima na Top Gun a užívala si tý pohody, co oni 😀ehm...té sžíravě pomalé pohody 😀😀 ale ten Joe mi dal. Úplně mi vyskákaly pupínky na zádech, jak s Mikem jednal a jak se o Aileen vyjadřoval, plus jak si přisadil s Lisou. Fuj, hajzlik jeden. Aileen to zvládla obstojně a Kathrine si ji oblíbila, ale chudák Mike. Bylo mi z něj smutno, jak chtěl plakat a poslal svou lásku pryč, ale ona ne, zůstala 😊moc jim fandím😊

9 hanylen hanylen | 6. září 2016 v 21:24 | Reagovat

Adelle, tak jsem se konečně opět dostala ke čtení. Hned ten zažátek, to mě dostalo, ty vzkazy na lístečcích - no opravdu celý Michael rošťák. Aillen mu to měla, oplatit, to by teprve byl pohled pro bohy. Adelle dál to píšeš jako doslovnou realitu - je to naprosto úžasné i to, jak se dokážeš do Michaelovy osobnosti vcítitt. Při tom sledování filmu a ten telefon, ten bych teda grrr... asi zahrabala někam pod polštářn - ale tušit že je to Joseph, tak ho prohodím oknem. No, tedy v uvozovkách "nezklamal" - až mě z toho jednání mrazí, jako bych ho viděla. Ale paní katherine, je báječná - vždycky se to snaží urovna. He, he, že Joseph peníze nepotřebuje? Ale rád je má - víc než svého syna. Bože, to je tak reálně napsané. Jak se MIchael bál že se mu bude podobat, tohle je opravdu hrozné. Ale zároveň tak citlivě napsané.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.